Krautuvėlė

Sviestas GheePer amžius Ghee buvo gerovės simbolis Indijoje. Tai - skystas auksas. Kas namuose turėdavo gausybę šio lydyto sviesto, buvo teigiama, kad jis yra visomis prasmėmis turtingas žmogus. Vedų kultūroje Ghee yra vadinamas „maistu smegenims", yra tiek fizinės, tiek ir dvasinės energijos šaltinis. Sviestas Ghee laikomas vaistu, galinčiu išgydyti izines bei dvasines ligas.

Lydyto sviesto skonis sunkiai pakeičiamas net ir pačiais brangiausiais aliejais - jis savitas ir nepakartojamas. Daugelis jo kvapą apibūdintų kaip „saldų ir riešutų". Gaminant maistą Ghee svieste, namuose pasklinda nepakartojamas riešutų ir karamelės aromatas. Net neįmantrūs patiekalai, tokie kaip papraščiausios keptos bulvės, tampa išskirtiniu patiekalu.

Daugiau apie Ghee skaitykite čia

Jei norite įsigyti su meile virto Ghee, rašykite kainorivalgytvalgai@gmail.com arba skambinkite 8 60420485

Ghee verdu skambant mantroms, šviesiu paros metu (sakoma, jog tuomet Ghee įgauna daugiausiai gydomųjų savybių) iš saldžios grietinėlės sviesto, sumušto specialiai mano užsakymų mažo ūkio ūkininkės Loretos Burokienės, kuri nemano, jog chemikalai ir įvairūs papildai yra  sėkmingos gyvūlininkystės pagrindas. Loreta stengiasi karves prižiūrėti kuo ekologiškiau, o ir pati domisi dvasiniais dalykais - skaito garsaus Rusijoje ajurvedos gydytojo O.G. Torsunovo knygas.

Sviesto Ghee kainos:

500 g 40 Lt.
1 kg 80 Lt.

kainorivalgytvalgai@gmail.com
8 60420485

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą