2012 m. balandžio 11 d., trečiadienis

Ghee jau prekyboje :)

Per amžius Ghee buvo gerovės simbolis Indijoje. Tai - skystas auksas. Kas namuose turėdavo gausybę šio lydyto sviesto, buvo teigiama, kad jis yra visomis prasmėmis turtingas žmogus. Vedų kultūroje Ghee yra vadinamas „maistu smegenims", yra tiek fizinės, tiek ir dvasinės energijos šaltinis. Sviestas Ghee laikomas vaistu, galinčiu išgydyti tiek fizines, tiek dvasines ligas.

Lydyto sviesto skonis sunkiai pakeičiamas net ir pačiais brangiausiais aliejais - jis savitas ir nepakartojamas. Daugelis jo kvapą apibūdintų kaip „saldų ir riešutų". Gaminant maistą Ghee svieste, namuose pasklinda nepakartojamas riešutų ir karamelės aromatas. Net neįmantrūs patiekalai, tokie kaip papraščiausios keptos bulvės, tampa išskirtiniu patiekalu.

Daugiau apie Ghee skaitykite čia

O jei norite įsigyti su meile virto Ghee, rašykite kainorivalgytvalgai@gmail.com arba skambinkite 8 60420485

Šį Ghee viriau skambant mantroms, šviesiu paros metu (sakoma, jog tuomet Ghee įgauna daugiausiai gydomųjų savybių) iš saldžios grietinėlės sviesto, sumušto specialiai mano užsakymų mažo ūkio ūkininkės, kuri nemano, jog chemikalai ir įvairūs papildai yra gyvūlininkystės pagrindas. Ne, jos ūkis nėra sertifikuotas ekologiškas, tačiau šeimininkės mąstymas ir požiūris į karves bei jų priežiūrą - taip.

Sviesto Ghee kainos.
100 g 6 Lt.
200 g 12 Lt.
500 g 30 Lt.
1 kg 60 Lt.

kainorivalgytvalgai@gmail.com
8 60420485

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą