2012 m. balandžio 1 d., sekmadienis

Pavyko rasti, kas tiektų tinkamą sviestą Ghee gamybai!
Pagaliau radau ūkininkę, kurios požiūris į chemiją sutampa su manuoju požiūriu :) Ji turi 7 karvutes, tad kiekviena gauna žmogaus rankų šilumos ir dėmesio. Ūkininkė Loreta ne tik nešeria karvių jokiais papildais, bet dar ir viską plauna tik verdančiu vandeniu bei soda. Aš taip pavargau nuo visos chemijos, nuo masinės gamybos, nuo beveidiškumo, nuasmeninimo ir žmogiškumo praradimo, kad labai džiaugiuosi, jog dar liko ūkininkų, kurie nesiekia greičiausio ir pigiausio blogąja prasme rezultato.

Ghee reikia lydyti iš ne bet kokio, o tik iš sviesto, sumušto iš grietinėlės, o ne grietinės. Tokio sviesto pas ūkininkus nerasite, nes iš grietinės žymiai greičiau susimuša, nei iš grietinėlės. Tačiau Loreta specialiai man muš būtent tokį sviestą, kokio reikia. Šį savaitgalį jau ragausim Ghee iš tikro sviesto, pagaminto su meile :)

Neturiu tikslo užsidirbti milijonų iš Ghee gamybos, tai kainytes paskaičiavau tokias, kad man bent kaštai pasidengtų. Pigiau nei parduotuvėje neišeina, bet išeina bent jau taip kaip parduotuvėje. Pvz., kažkoks ekologiškas Ghee iš Anglijos 500 g parduotuvėje kainuoja 30 Lt.  Tokią kainą galiu ir aš pasiūlyti už tokį kiekį.

Žodžiu, štai kainos:
100 g 6 Lt (čia labai mažas kiekis, jei nuspręstumėt iš pradžių pabandyti)
200 g 12 Lt.
500 g 30 Lt.
1 kg 60 Lt.

Jei norėtumėt įsigyti, užsisakykite reikiamą kiekį el. paštu. kainorivalgytvalgai@gmail.com (kai nori valgyt valgai :))

Neturiu tikslo pradėti masinę gamybą :) Tiesiog kai virsiu sau, galiu Ghee išvirti truputuką daugiau, kad užtektų ir jums :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą